Menu Zamknij

Pożyczka na telefon bez BIK

Pożyczki to popularne rozwiązanie w przypadku, kiedy potrzebujemy szybkiego zastrzyku pieniędzy. Nie trzeba chodzić do banku i przedkładać wszelkich dokumentów, aby udowodnić swoją zdolność kredytową. Nikt nie sprawdza również naszej historii kredytowej. Firmy pozabankowe udzielają pożyczek również osobom zadłużonym. Każdy więc może się do nich zgłosić, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzymamy potrzebne nam środki. Pożyczki często są udzielane bez wychodzenia z domu. Można to zrobić online, składając wniosek przez stronę internetową firmy lub nawet przez telefon. W takim przypadku konsultant wypełni za klienta wniosek i spyta go o wszystkie potrzebne dane.

Pożyczki przez telefon to idealna opcja dla osób, które nie chcą lub nie mogą z różnych przyczyn stawić się osobiście w oddziale firmy. To też dobry sposób zaciągnięcia zadłużenia dla tych, którzy mają problemy z obsługą internetu i wolą zrobić to w sposób telefoniczny. Konsultacja telefoniczna ma swoje dodatkowe plusy. Można porozmawiać z pracownikiem firmy, które rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie pożyczki i udzieli odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Wniosek o pożyczkę na telefon

W przypadku pożyczki na telefon nie ma konieczności wypełniania wniosku. Zrobi to za nas pracownik firmy. Można powiedzieć, że jest to pożyczka na dowód, gdyż to jedyny dokument, który potrzebujemy, aby otrzymać wnioskowane środki. KOnsultant poprosi nas o podanie danych z dowodu, które sam wprowadzi do systemu. Plusem pożyczki przez telefon jest fakt, że przy pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostają od razu przelane na konto bankowe pożyczkobiorcy. Kolejnym plusem jest to, że otrzymane środki można wydać na dowolny, wybrany przez klienta cel i nikt nie będzie tego weryfikował. Pożyczki bez BIK są udzielane bez weryfikowania pożyczkobiorcy w bazach danych, dzięki czemu mogą się o nie ubiegać nawet osoby zadłużone.